Корупція: на хабарі затримали автора “чорного шеврона”, керівника Міноборони

Як написав на своїй сторінці у Фейсбуці Юрій Бутусов, затримали автора “чорного шеврона” СБУ: полковника Ігоря Непоти, керівника Міноборони на хабарі 400 тисяч гривень за організацію тендеру на придбання беретних знаків ЗСУ Україна в інтересах комерційної фірми

Корупція: на хабарі  затримали автора "чорного шеврона", керівника Міноборони

Просто шокуюча кримінальна справа, яка дискредитує керівництво МВС та ЗСУ! О 12 13.00 листопада полковник Ігор Непота, керівник військової частини Департаменту розвитку та реалізації військової символіки Департаменту розвитку матеріальної власності та підтримки ЗСУ МВС України затримали в профільному комітеті Міноборони. Непот на фото отримав 100 тисяч гривень – це перший транш загального узгодженого хабара 400 тисяч від власника ОООО ” Бомакс плюс ” Н. Бойко, за зміну технічних вимог стосовно металевого сплаву, з якого виготовляють беретні знаки. Зараз березові знаки купують по 120 грн кожен. Зміна технічних умов сплаву автоматично дозволяє зняти конкурентів з тендеру та створює унікальні переваги для виробника, який вже володіє такою технологією та наявністю матеріалів.

Ця корупція була можлива скандальним і гострим критиком, що датується 30 червня 2020 року. Ні. 238 ”Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 20 листопада 2017 року No 2017 606 “, який повністю без розумного justification змінив правила носіння військової форми одягу та ознак розрізнення військ ЗСУ.

Кожен військовий знає цей порядок, адже він передбачає багато неадекватних змін у формі одягу:

– перефарбовування шеврона іменами солдат у чорному кольорі;
– зміна місць латок національного прапора та знаку військового підрозділу;
– золоті погони на передньому вигляді;
– переведення ‘ ‘ зубочисток ‘ ‘ з гонитви генералів на коміри генералів, а мейс з воріт перейшов на погони генералів;
– внесення змін до декількох десятків знаків та емблем.

Навіщо витрачати час керівництва МВС та командування ЗСУ на ці дрібні і зовсім неважливі зміни? Навіщо марнувати гроші платників податків?

Справа полковника Непоти дозволяє номінувати версію справжнього значення наказу No 238. Виявилось, що він став причиною виписувати технічні завдання і вимагати хабарі від виробників на нових тендерах. Ця логіка очевидна. Корупція дуже маленька і дріб ‘язкова – така ж дріб’ язкова, як і сенс наказу No 238.

Сподіваюсь міністр оборони Таран і голова ЗСУ Хомчак коментуватимуть справу Непота і значення наказу No 238, який абсолютно далекий від стандартів НАТО “, і близький до статей Кримінального кодексу.

Факт в тому, як кажуть джерела цензури. Міноборони немає, є підстави підозрювати, що інші тендери звільнили під одного виробника, згідно наказу 238. Наприклад, на виробництво погонів, на виробництво нових курток.

Полковник Непота три роки очолює відділ ГУРСМО, він звільнив технічні вимоги до багатьох тендерів під три міністри оборони, тепер правоохоронні органи повинні перевіряти, на яких умовах раніше організовував закупівлю. Все це зараз потребує огляду та перевірки.

Непота живе у власному будинку в Борисполі площею 299 квадратних метрів:
https://censor.net/ru/news/3230770/chinovnik_minoborony_popalsya_na_vzyatke_400_tys_grn_za_sodeyistvie_v_pobede_na_tenderah_sbu_foto

Ось його майно згідно з декларацією, за 2019-й рік він заробив 263 тисяч гривень зарплати, ще 500 тисяч заробив дружиною підприємця:

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_9a824a41-b658-4810-b7f4-31b3c9032929

Дякуємо офіцерам військової контррозвідки СБУ та військової прокуратури ОГПУ за розголошення цієї ганебної корупційної схеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *