Коронавірус: Днями ВР може проголосувати за введення в Україні надзвичайного стану

Найближчим часом Верховна Рада може ввести в Україні режим надзвичайного стану. Це станеться, якщо у країні ускладнюватиметься ситуація з захворюваннями на коронавірус.

Про це заявили народні депутати у коментарях журналістці “Прямого” Даші Счастливій.

“Якщо ситуація з коронавірусом буде ускладнюватись, то на цьому тижні Верховна Рада може ще раз зібратися для того, щоб проголосувати введення надзвичайного стану в Україні. З введенням надзвичайного стану прийняття дуже швидких рішень, непопулярних десь, напевно, буде надаватися право місцевим органам влади…”, – заявив народний депутат, депутатська група “За майбутнє” Дмитро Лубінець.

– Жити в наших квартирах, наприклад?

“Я не скажу, що жити. Але заходити і користуватися майном, у тому числі приватним, будуть мати можливість… І автівками”, – відповів він.

Нардеп від “Слуги народу” В’ячеслав Рубльов повідомив, за яких умов він проголосує за введення надзвичайного стану.

“За надзвичайний стан я проголосую, коли я буду бачити цей прогрес хворих і, відповідно, буду розуміти, що потрібно припиняти сполучення між областями, якщо десь наростає епідситуація. Тому я тут підтримую. Я вам скажу, що, напевно, певні обмеження потрібно вже вводити, щоб не доводити до цього рівня загроз”, – зазначив парламентар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *