Через COVID-19 на обсервацію в Переяславі закрили ще один дитсадочок

Як стало відомо сьогодні під час засідання позачергового виконкому,  у Переяславі на обсервацію закрили ще один дитсадок. У працівниці “Любавоньки” виявили коронавірусну інфекцію. Через це дитячий заклад з 29 серпня до 12 вересня закрили на обсервацію. Всі, хто мали контакти з хворою,  пройдуть перевірку, здавши тести.

Нагадаємо:

Двома днями раніше, а саме 27 серпня, коронавірусну інфекцію було виявлено у одного з вихованців місцевого ДНЗ №9 “Сонечко”. Дитину було госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні. Її стан задовільний.

У працівників дитячого закладу, які були контактними з хворим хлопчиком, а це (5 дорослих) та семеро діток, було  відібрано зразки для проведення ПЛР-тестів.  На жаль, зараження коронавірусом вже підтведжено ще в однієї з працівниць “Сонечка”.

До речі, хлопчика до дитсадочка батьки привели десь в 20-х числах серпня. В цей час у його мами вже були ознаки ГРВІ, а пізніше зданий нею тест підтвердив наявність COVID-19. Нині відомо, що коронавірусом заражена вся родина – мама, тато, син-школяр і, власне, молодший, який відвідував дитсадочок “Сонечко”.

Дана ситуація ще раз красномовно свідчить про те, що не можна так безвідповідально ставитися як до власного здоров’я, так і до здоров’я оточуючих людей. Адже тепер контактних із цією родиною осіб значно побільшало, і всім їм тепер доведеться самоізолюватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *