Зеленський присвоїв Дмитру Комарову звання “Заслуженого журналіста України”

Ведучий Дмитро Комаров став “Заслуженим журналістом України”.

Ведучий та автор проєкту “Світ навиворіт” Дмитро Комаров поділився з шанувальниками приємною звісткою.

Так, президент України Володимир Зеленський нагородив його почесним званням “Заслужений журналіст України”. Як зізнався Дмитро, про присвоєння йому звання він дізнався від людей, які активно вітали його у соцмережах.  Урочиста церемонія нагородження відбулася сьогодні, 31 серпня.

Це був мій звичайний, дуже насичений робочий день: десятки зустрічей, телефонних конференцій, підготовка до експедицій, созвони з усіма континентами, поглядаючи в телефоні на розділ “Світовий час”. Часто під час зустрічей я вимикаю звук в телефоні і можу декілька годин до нього не торкатися. І ось беру його в руки і бачу сотні привітань. Виявляється, президент України Володимир Зеленський підписав указ і присвоїв мені звання “Заслуженого журналіста України”. Це був дійсно сюрприз. Я не очікував і навіть не думав про таке

Зеленський присвоїв Дмитру Комарову звання "Заслуженого журналіста України"

Телеведучий зазначив, що вважає цю нагороду, перш за все, заслугою глядачів програми “Світ навиворіт”, чия любов та цікавість до проєкту і є його головним мотиватором та стимулом.

Вже 2 вересня на “1+1” вийдуть свіжі серії “Світу навиворіт” з новими репортажами і неймовірними пригодами Дмитра Комарова та оператора Олександра Дмитрієва. Які сюрпризи очікують на глядачів в нових випусках – стане відомо  вже зовсім скоро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *