КООПЕРАТИВНИЙ ВОДОПРОВІД — У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

На другому пленарному засіданні чергової 65 сесії міської ради, яке відбулося 25 квітня ц.р., серед інших розглядалося питання надання згоди на прийняття мереж водопостачання вулиці Лесі Українки в комунальну власність територіальної громади міста. Справа в тому, що жителі вулиці та депутат Юрій Шинкар звернулися до ради з проханням прийняти в комунальну власність міста мережі водопостачання, побудовані за кошти самих жителів. Мета такого кроку – забезпечення належного утримання та ефективної експлуатації вказаних мереж.

Згідно з цим рішенням КП ВУКГ разом із відділом капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому міської ради мають обстежити ці мережі водопостачання, скласти акт їхнього технічного стану, провести оцінку залишкової вартості. Відділ капітального будівництва та ЖКГ забезпечить оформлення акту прийому-передачі мереж та подасть його на затвердження виконавчим комітетом.

Таким чином, віднині ремонтом та експлуатацією водопроводу по вул. Лесі Українки займатиметься ВУКГ. І це справедливо, адже за постачання води кооперативним водопроводом комунальне підприємство мешканцям вулиці не платило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *