В сесійній залі міської ради розписались дві пари молодят

1 жовтня до сесійної зали міської ради вперше за 32 роки і вперше за роки незалежної України на церемонію реєстрації завітала перша пара закоханих. Витончена арка, уквітчана ніжними квітами, доріжка, ненав’язливий музичний фон вразили молодих людей, які до речі вперше були в адміністративному будинку місцевого самоврядування.

Урочисту церемонію проводила провідний спеціаліст відділу реєстрації актів цивільного стану Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції Людмила Захарченко.
Поєднали свої серця першого дня жовтня Олександр Сірик та Неля Караван, Юрій Мартиненко та Вікторія Левченко. Завітала особисто привітати молодят в цей хвилюючий, один з найщасливіших у житті день заступник міського голови Валентина Губенко:

а3а2

– Дорогі молодята, у цей чарівний день бажаю вам впевненими кроками увійти в сімейне життя. Нехай ваше кохання, сьогодні ще молоде, з роками ставатиме все міцнішим і міцнішим. Будьте один для одного вірною опорою, захистом, надією. Розділяйте разом щастя, будьте поруч у скрутні часи. Благодаті, міцного здоров’я, затишку, благополуччя, взаєморозуміння та мирного неба над головою.

а4
Після привітань Валентина Губенко подарувала молодятам цінний подарунок.
Після завершення церемонії кортеж автомобілів з подружніми парами на щастя зробив традиційний переїзд через три мости річок Трубежа та Альти, відвідали базарну площу скансену НІЕЗ «Переяслав» та відзначили бурхливе святкування весілля в одному із закладів громадського харчування Переяслава-Хмельницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *