Loading...

Кому з депутатів Ради час здавати мандат. Прогульники названі поіменно (Список)

У четвер депутати коаліції не змогли двічі зібрати кворум для роботи. З самого ранку практично всі питання, які виносилися на голосування, провалювалися. Більшість депутатів просто не прийшли до сесійної зали.

В результаті спікер парламенту Андрій Парубій переніс роботу на вечір, розраховуючи, що депутати зберуться в залі. Однак сигнальне голосування ввечері показало: депутати працювати не хочуть.

ЛІГА.net призводить роздруківку з сайту Верховної Ради, де вказано, хто з депутатів голосував «за» продовження роботи на сигнальному голосуванні, а хто з якихось причин не натиснув кнопку або був відсутній в парламенті.

В цілому під час сигнального голосування проголосували «за» лише 167 депутатів.

З позафракційних голос «за» роботу віддали 11 депутатів із 48. З Оппоблоку «за» роботу проголосували 13 депутатів з 43. З Самопомочі “за” проголосували лише 16 депутатів із 26. З групи Відродження – 7 «за» з 24-х депутатів . З фракції Олега Ляшка – 14 «за» з 21. З фракції Батьківщина – 6 «за» з 20 депутатів. З групи Воля народу – лише 1 депутат з 18.

Серед інших, не голосували депутати: Ігор Кононенко, Сергій Лещенко, Ігор Луценко, Ольга Богомолець, Мустафа Найєм (від БПП); Михайло Гаврилюк, Антон Геращенко, Сергій Пашинський (від НФ); Юлія Тимошенко, Тарасюк, Сергій Власенко, Сергій Соболєв (Батьківщина); Ірина Сисоєнко, Наталія Веселова, Тетяна Острикова (Самопоміч); Оксана Корчинська, Дмитро Лінько, Денис Силантьєв (РПЛ); Євген Бакулін, брати Добкіни, Вадим Новинський (Оппоблок); Володимир Парасюк, Дмитро Ярош та Андрій Білецький (позафракційні).

Як голосовали депутати Блоку Петра Порошенко:

Народний фронт:

Батьківщина:

Партія Олега Ляшка:

Самопоміч:

Відродження:

Воля народу:

Оппоблок:

Позафракційні:

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *