Loading...

Британія залишиться на боці України, попри нового президента США

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило свій намір й надалі підтримувати Україну у боротьбі з російською агресією. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, повідомляє Politico.

Він зазначив, що держава з розумінням ставиться до побоювань українців через призначення нового президента США Дональда Трампа.

“Велика Британія посилає чіткий сигнал, що ми віддані захисту демократії по всьому світу і підтримуємо суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України. Цінності свободи і демократії не можуть бути продані”, -наголосив Феллон.

Він також додав, що військовий корабель Королівського флоту відвідає Одесу влітку, що стане першим подібним візитом в Україну з 2008 року.

Сьогодні, 20 січня, у Києві підписано Спільну заяву з питань розвитку співробітництва в оборонній сфері. У ній глави оборонних відомств України та Британії засвідчили готовність до подальшої взаємодії за низкою напрямів, зокрема щодо підготовки військовослужбовців Збройних Сил України, співробітництва у сфері навчання, мовної та фахової підготовки, підтримки діяльності з реформування оборонного сектору.

Міністр оборони України та Державний секретар з питань оборони Великої Британії досягли домовленості щодо продовження діалогу стосовно оборонного співробітництва у двосторонньому форматі впродовж 2017 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *