Комітет Ради за хабарі призначає новий Верховний суд – віце-спікер

У парламентському комітеті з питань правової політики та правосуддя беруть гроші за призначення нових суддів Верховного суду України. Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, пише “РБК-Україна“.

“Є чутки, що в комітеті з питань правової політики окремі депутати беруть гроші за те, щоб сформувати новий склад ВСУ”, – сказала Сироїд.

Щоб забезпечити відкритість призначення суддівського складу ВСУ, необхідна увага громадськості, наголосила віце-спікер. Попередньо необхідно вдосконалити законодавство і підхід до юридичної освіти.

“Ми покладаємо великі надії на результати судової реформи. Якщо ми не затвердимо, все інше не матиме сенсу. Без цього не прийдуть інвестиції, не буде розвиватися країна”, – наголосила Сироїд.

Згідно зі змінами до судового законодавства, в Україні створять новий Верховний суд. У його складі діятимуть такі підрозділи, як касаційний адмінсуд, касаційний кримінальний суд, касаційних цивільний суд і касаційний госпсуд.

Також у Верховному суді створять Велику палату, яка розглядатиме юрисдикційні спори між касаціями. Максимально кількість суддів у новому Верховному суді становитиме 200 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *