Колишній співробітник СБУ втік з колонії на Полтавщині

У Полтавській області з Крюківської виправної колонії № 29 втік в’язень колишній співробітник СБУ.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, втікачем виявився житель Сімферополя 1980 року народження. Відбував покарання за розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом та незакінчений замах на  втечу з місць позбавлення волі в Чернігівській області, у Менській виправній колонії № 91. До Крюківської колонії переведений рішенням Апеляційної комісії ДПтС України від 15 вересня 2016 року. Втечу здійснив 19 травня, не з’явившись на молочно-тваринній фермі, де працював”, – повідомили в прокуратурі.

За фактом втечі відкрито кримінальне провадження. Місцева прокуратура перевіряє обставини втечі. Крім того, прокурори звернулися в Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції з вимогою перевірити працівників колонії.

Розшук втікача контролює прокуратура.

 

Також вживаються оперативно-розшукові заходи, направлені на встановлення місцезнаходження та затримання втікача.

Стан розшуку перебуває на контролі прокуратури області. Окрім цього, відомості про зазначений факт внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі).