Росія переправила танки для терористів

Переміщення 7 танків з території Росії на непідконтрольну територію сходу України може вказувати на підготовку до провокації або до “певних дій”.

“Цим фактом збройні формування Російської Федерації і їх найманці в черговий раз демонструють небажання дотримуватися Мінських угод”, – заявили в коментарі OBOZREVATEL в прес-центрі Операції об’єднаних Сил (ООС).

У цьому контексті в штабі ООС нагадали, що “є домовленості про відвід важкого озброєння. Переміщуючи важку техніку і озброєння з порушенням ліній відведення, вони ними нехтують”.

У штабі допустили, що подібні дії агресора можуть бути спробою тиску на українську сторону напередодні чергової зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську, але не виключили, що мова може йти і про підготовку до нового акту агресії.

 “Сім танків – це досить серйозне посилення противника, якщо йдеться про окрему ділянку лінії зіткнення”, – сказали в штабі ООС.

Нагадаємо, в новому звіті міжнародної спостережної місії ОБСЄ йдеться про те, що нею зафіксовано ешелон з 7 танками, який переміщався у напрямку до Дебальцеве.

Як повідомлялорся раніше, в ОБСЄ заявили про черговий недопуск представників місії на окуповану територію Донбасу. З початку грудня 2019 моніторингову місію не пропускали на окуповані території понад 60 разів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *