Коболєв запропонував споживачам газу застрахуватися. Що це означає?

Споживачі, які не добирають страхову ціну газу, зможуть скористатися ринковою моделлю. 
НАК “Нафтогаз України” запропонує споживачам новий продукт, завдяки якому вони отримають можливість зафіксувати ціну на газ на випадок її зростання. Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв в ефірі одного з телеканалів.

“Ми плануємо найближчим часом запустити ще один продукт на ринок, буде тим самим форвардом – ціна буде фіксуватися, наприклад, до кінця березня цього року. І, незважаючи на коливання ринку, якщо клієнт обрав такий варіант – це його свідомий вибір застрахувати себе від будь-яких коливань ціни”, – сказав він.

За словами Коболєва, також діятиме ринкова модель – для інших споживачів.

“На мій погляд, модель чистого ринку для всіх, хто не вибирає варіант страхування й опції застрахуватися за фіксованою ціною, – це найбільш доречна і підтверджена в Європі модель, яка дає змогу споживачеві самому робити вибір, що він хоче: ризикувати чи фіксувати”, – зазначив Коболєв.

Нагадаємо, українцям від поточного місяця, січня, за газ надійдуть нові платіжки, які розділять на дві частини. Тепер громадяни окремо будуть платити за газ і за його доставку, яку потрібно буде оплачувати щомісяця до 20 числа. За кожен день протермінування українцям обіцяють штраф.

Також у “Нафтогазі” повідомили, що у січні 2020 року оптова ціна на природний газ становитиме 4,65 грн за куб. м – це на 25% менше, ніж у січні 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *