Власників собак чекають масові штрафи, названі значні суми

Власників собак, які нападають на людей, пропонують штрафувати. Відповідний законопроект підготували в Верховній Раді України. Відтепер власники тварин повинні нести відповідальність за поведінку своїх вихованців.

Слід зазначити, що в країнах Європи, власник собаки, який нацькував на кого-небудь свою собаку, може отримати штраф від 14 тисяч євро або 14 років ув’язнення, якщо це призвело до смерті. В Україні ж штрафи передбачаються менші – 1000 гривень. Також в законопроекті вказується, що нагляд здійснюватиме окреме відомство – екологічна поліція.

Нагадаємо, в Португалії на українського співака MELOVIN напала собака і досить сильно покусала. Так сумно завершилося святкування дня народження музиканта. Про це співак розповів на своїй сторінці в Instagram, опублікував фотографії з покусаною рукою.

На опублікованих фотографіях видно, що сутичка MELOVIN з собакою була серйозною, бо укуси досить глибокі.

Як раніше писалося, зграя собак трохи не на смерть  розтерзала маленьку дівчинку, їй дивом вдалося врятуватися. Про інцидент, який стався в селі Світле Лиманського району Одеської області  23 березня, повідомив активіст Руслан Демчук на своїй сторінці в Facebook. 6-річна дівчинка Даша поверталася зі школи додому, коли на неї накинулася зграя бездомних собак. Тварини покусали беззахисну дитину. Постраждалу школярку у важкому стані доставили в реанімацію. Лікарі наклали дитині більше 100 швів. Зараз стан дівчинки покращився і її перевели в звичайну палату.

Відзначається, що місцеві жителі вже неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування зі скаргами на схожі напади агресивних собак на людей. Однак до сих пір ніяких заходів вжито не було. «Місцеві жителі відзначають, що неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування – в Олександрівську сільраду, про те, що в селі з’явилися собаки, які дуже агресивно поводяться, і були вже аналогічні напади. Ніяких заходів вжито не було », – повідомив активіст.

Також повідомляється, що після останнього інциденту представники сільради намагалися отруїти небезпечних бездомних собак. Однак медики просять простежити за тваринами протягом 10 днів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *