Loading...

Князєв призначений главою Нацполіціі

Сергій Князєв став новим главою Національної поліції України. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що кандидатуру Князєва йому рекомендувала номінаційна комісія. “Я пропоную і вношу на ваш розгляд на посаду голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Князєва Сергія Миколайовича”, – сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ході засідання.

До сьогоднішнього дня Князєв очолював департамент карного розшуку Нацполіціі. За словами Сергія Князєва, який виступив на засіданні Кабміну безпосередньо перед призначенням “непримиренна боротьба зі злочинністю і продовження реформ” стануть основним його девізом і завданням на посту керівника Нацполіціі, а також завданням всього колективу відомства.

“Є пропозиція підтримати”, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Рішення про призначення Князєва главою Нацполіціі було прийнято одноголосно.

Сергій Князєв, кандидат юридичних наук, працював у карному розшуку з 1995 року. Протягом останніх трьох років Князєв очолював обласні управління поліції в Закарпатській, Рівненській областях, також він працював в Київській і Донецькій областях. За мужність і героїзм, проявлені при захисті суверенітету і територіальної цілісності України в грудні 2014 року Князєв був нагороджений Орденом Данила Галицького.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *