Суд заарештував майно судді Чауса і відмовився заарештувати його земділянку і автомобіль матері

Солом’янський райсуд заарештував квартиру і машину судді Дніпровського райсуду.
Солом’янський районний суд Києва заарештував квартиру і автомобіль судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса і відмовився заарештувати його земельну ділянку і автомобіль матері, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини. Про це йдеться в ухвалі суду від 25 серпня, текст якого має в своєму розпорядженні агентство.

Згідно з ним, детективи Національного антикорупційного бюро встановили, що в 2015-2016 роках Чаус неодноразово вимагав хабар 100 тис. Доларів, а в подальшому 150 тис.доларів, за винесення певного судового рішення.

Встановлено, що 9 серпня о 17:00 Чаус зустрівся з хабародавцем біля входу до Палацу підводних видів спорту в Києві.

Під час зустрічі, суддя отримав поліетиленовий пакет з грошима в сумі 150 тис. Доларів, потім поїхав в сторону озера Малинівка до садовому товариству “Приозерне”, на березі якого здійснив розподіл отриманих грошей.

Отриманий хабар Чаус розділив на 2 частини: 80 тис. Доларів він помістив в дволітрову скляну банку і закопав на земельній ділянці, між проїзною частиною і парканом, а 70 тис. Доларів залишив в скляній банці ємністю 1,85 літра в автомобілі Toyota Land Cruiser Prado , на якому приїхав.

В той же день, близько 18:30 після виходу з нарадчої кімнати, Чаус на виконання досягнутих домовленостей, виніс вирок у кримінальному провадженні та призначив підсудному умовне покарання.

11 серпня судді Чаусу повідомлено про підозру в отриманні хабара.

НАБУ попросило суд заарештувати квартиру підозрюваного в Києві, автомобіль Subaru Legacy Outback, а також земельну ділянку, яким він користується, і автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, яким він користується, але належить його матері.

Детектив зазначив, що Чаус вчиняє дії, спрямовані на відчуження вищезазначеного майна, так як 25 липня його дружина розмістила в Інтернеті повідомлення про продаж Subaru Legacy Outback.

Суд задовольнив клопотання детектива НАБУ частково, а саме, наклав арешт на квартиру і автомобіль Subaru Legacy Outback судді Чауса, але відмовився заарештувати земділянку і автомобіль Toyota Land Cruiser Prado.