Клімкін розповів про переговори з Вакарчуком: Фінальних рішень немає

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вів переговори про приєднання до партії “Голос” з її лідером Святославом Вакарчуком, проте ні до яких рішень вони не прийшли.

Про це Клімкін розповів в ефірі “Радіо НВ”.

“Я його дуже ціную і поважаю, але ні до яких рішень ми не прийшли. Ми обговорюємо різні ідеї. Ніяких фінальних рішень щодо цього немає”, – сказав глава МЗС.

Клімкін зауважив, що не мав відношення до партії “Блок Петра Порошенка” і не збирався туди вступати.

 “Я пішов у відставку, бо просто особисто вважаю, що це правильно, що це – елемент європейської політичної культури, не важливо, що її в Україні немає.

Якщо в США або Франції змінюється президент, його команда теж не залишається. Я це рішення прийняв багато місяців тому. Я б це зробив незалежно від результатів виборів, але я не хотів про це публчно оголошувати”, – сказав він.

За словами міністра, він має намір іти в політику, бо має “амбіції щось тут змінити”.

“Я ніколи не був політиком, але за час перебування на посаді міністра, напевно, ним став. Я ніколи не хотів йти в політику – це завжди у мене викликало певне презирство. Але тепер я розумію, що, напевно, це одна з опцій. І не тільки опція піти в парламент існує. Я просто розмовляю і шукаю реальну команду”, – розповів Клімкін.

Нагадаємо:

  • 17 травня Клімкін заявив, що подає у відставку з посади міністра закордонних справ, та буде балотуватися до парламенту.
  • Він також розповів про “дуже добрі” переговори з Зеленським, втім, запевнив, що наразі не планує працювати міністром разом з новим президентом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *