Клімкін анонсував “кілька пакетів серйозних санкцій” через російську агресію в Керченській протоці

Через агресію Росії в Керченській протоці підготовлені кілька пакетів санкцій проти Росії, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

“Підготовлено кілька пакетів санкцій, дуже серйозних санкцій. Я не можу говорити про всі деталі, але насправді те, що вже і зараз є – працює проти Росії”, – сказав він в ефірі ток-шоу “Право на владу” в четвер .

Міністр також назвав відмову президента США Дональда Трампа від зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним “ляпасом” для лідера Росії.

“Він (Путін – ІФ) звертає увагу тільки на тих, кого він вважає сильним – президента США”, – пояснив міністр.

Найближчим часом буде припинено дію близько 40 двосторонніх договорів між Україною і Російською Федерацією.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін сказав в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, передає УНІАН.

Він нагадав, що Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ від 1997 року припиняє своє існування.

“Ми дали відповідно Росії чіткий меседж і дипломатичну ноту, що він припиняє своє існування відповідно до процедури, яка в нього закладена. Тому ніякого договору не буде. За шість місяців після того, як ми його подали, він зовсім припиняє своє існування”, – наголосив Клімкін.

 “Ми за останній час вбили 48 двосторонніх угод, але до них потрібно ставитись дуже акуратно в контексті того, щоб те, що ми ці угоди вбиваємо, не зашкодили просто нашим українським громадянам. Наступна порція буде дуже швидко – це близько 40 угод”, – наголосив Клімкін.

Він сказав, що Україна докорінно переглядає всю двосторонню договірно-правову базу з Росією.

“Те, що існувало до війни – воно за визначенням не має сенсу”, – наголосив Клімкін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *