Канадська компанія збудує в Україні п’ять сонячних електростанцій

Канадська компанія TIU Canada Co. повідомила про намір збудувати в Україні п’ять сонячних електростанцій, причому будівництво першої СЕС в Нікополі (Дніпропетровська обл.) вже почалося, і запустити її планують уже цієї осені. Про це повідомляє hyser.com.ua.

Станцію розмістять на території Нікопольського феросплавного заводу, де є доступ до всіх необхідних комунікацій. Потужність станції становитиме 10,5 МВт, підрядником виступає Helios Strategia. Вартість проекту становить 14 млн. євро. Уточнюється, що інвестор використовує для фінансування проекту 30% власного капіталу і 70% позикового.

Решта чотири заплановані сонячні електростанції – одну в Херсонській і три у Миколаївській області – розраховують побудувати до літа наступного року. Сумарна потужність чотирьох СЕС повинна досягти 80 МВт, а інвестиції в їх будівництво складуть 80 млн. євро.

У TIU Канада пояснюють свої інвестиції в «зелену» енергетику України найвищим «зеленим» тарифом в Європі, стабільним грошовим потоком до 2030 року, швидким будівництвом і великою кількістю підрядників, а також здешевленням вартості будівництва.

Власником TIU Канада є інвестиційна компанія Refraction Asset Management (RAM), Калгарі, Канада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *