Канада виділить 24 мільйони на підтримку виборчої реформи в Україні

Канада виділить до 24 млн доларів на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та покращення урядування в країні.

Про це повідомили у міністерстві закордонних справ Канади, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Канада – непохитний партнер України. Сьогодні міністр закордонних справ Христя Фріланд та міністр міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо оголосили про виділення Канадою до 24 млн дол на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивного урядування в Україні”, – зазначили у МЗС.

У відомстві наголосили, що “місії спостереження за виборами роблять важливий внесок до посилення демократичних інституцій”. “Канада допоможе Україні, відрядивши значну кількість канадських спостерігачів на підтримку як канадської двосторонньої моніторингової місії, так і – якщо її буде сформовано наступного року – спостережної місію  ОБСЄ”, – запевнили у міністерстві.

При цьому підтримка Канади зосередиться на “збільшенні демократичної участі громадянського суспільства, підвищенні ролі жінок у демократичних процесах та боротьбі із поширенням дезінформації й стороннім втручанням”. “Канада – разом із Україною на її шляху до втілення реформ, серед яких: зміцнення демократичних інституцій, заохочення участі у політиці жінок, розбудова громадської впевненості у виборчих процесах та запобігання шахрайству, залякуванню та насильству”, – підсумували у зовнішньополітичному відомстві Канади.

Водночас, у МЗС не уточнили точної кількості спостерігачів, яких відрядить Канада, та терміну їх перебування в Україні.

Додамо, що вперше про намір Канади відправити до Україну велику спостережну місію на час виборів Укрінформ повідомив у вівторок.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *