Представники «Національних дружин» взяли під охорону офіс телеканалу ZIK

Представники «Національних дружин» прийшли до офісу телеканалу ZIK. В офіційної заяви організації йдеться про те, що вони «беруть телеканал під охорону через загрозу захоплення».

Керівник прес-служби «Національного корпусу» Роман Чернишов виклав у Facebook фото з офісу телеканалу, написавши:

«Національні Дружини беруть телеканал ZIK під охорону».

Піар-директорка медіахолдингу ZIK повідомила Громадському, що після того, як з’явилася інформація про можливе захоплення, телеканал звертався до правоохоронних органів із проханням надати охорону, проте на нього не відреагували. Після цього вирішили звернутися за допомогою до «Національних дружин».

На питання, яким чином здійснюється співробітництво з організацією, за платню або на громадських засадах, пірниця відповила, що охорону нададуть як «небайдужі громадяни».

Раніше телеканал ZIK заявив, що на нього «вже найближчим часомготується атака», а Нацгвардія з 1 березня розірвала договір охорони офісу каналу в Жовтневому палаці.

Речник МВС Артем Шевченко підтвердив, що Нацгвардія за дорученням міністра припинила охороняти будь-які об’єкти, крім тих, що визначені законом про Нацгвардію і заявив, що ZIK «штучно вдає із себе жертву псевдорепресій».

«Нехай телеканал ZIK під тиском свого власника, який переховується від правосуддя, не робить із себе жертву репресій. Я вважаю, що власник каналу зараз штучно вдає із себе жертву псевдорепресій, а канал перетворює на псевдоопозиційний, запрошуючи в ефір всіляких портнових та заповнюючи його різнобарвною зрадофілією», — повідомив Шевченко «Детектор медіа».

Нагадаємо, бізнесмен Петро Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK.

Президент ФК «Карпати» Петро Димінський підозрюється у скоєнні смертельного ДТП.

1 березня 2018 суд обрав запобіжний захід Димінському, але його не було в країні.

У серпні 2017-го авто власника ФК «Карпати» Димінського потрапило у ДТП на Львівщині. Унаслідок отриманих травм 31-річна жінка померла на місці події.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *