Loading...

Гібридна армія РФ, в тому числі підрозділи ФСБ, приведені у вищий ступінь бойової готовності на Донбасі

Частини і з’єднання 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ, а також підрозділи ФСБ РФ приведені у вищий ступінь бойової готовності. Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони, опублікованому в Facebook.

“З огляду на значне зростання проукраїнських і протестних настроїв місцевого населення на тимчасово окупованих територіях сходу України в т.ч. демонстративна відмова від служби в російських окупаційних військах, на тлі різкої соціально-економічної ситуації, проблем з медичною допомогою, забезпеченням продуктами і предметами повсякденного вжитку, російське окупаційне командування готується до протидії масовим заворушенням в т.ч. саботажу підготовки до місцевих “праймеріз”, а також використовує “економічні” важелі тиску “, – сказано в повідомленні.

За даними відомства, бойовики почали комплекс демонстративних заходів щодо посилення поліцейського режиму під приводом “протидії діяльності диверсійно-розвідувальних груп ЗС України”. В рамках зазначених заходів, частини і з’єднання 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ, а також підрозділи ФСБ РФ були приведені у вищий ступінь бойової готовності і перевірена їх готовність до дій в умовах різких змін оперативної обстановки в т. Ч. протидії масовим проявам непокори місцевого населення.

Крім того наголошується, що “російська окупаційна влада поставила обов’язкову умову: надавати гуманітарну допомогу або грошову компенсацію, яка передбачена замість гуманітарної допомоги, тільки тим сім’ям, які нададуть довідку про проходження служби члена сім’ї в російських окупаційних військах або, відповідно, про загибель або отримані поранення члена сім’ї під час такої “служби” “.

Нагадаємо, раніше в розвідці повідомили, що на території України перебувають 7 тис. Російських військовослужбовців. Джерело: http://censor.net.ua/n406627

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *