Країна знову переплутала героїв і лиходіїв – Яна Зінкевич

Добровольці і волонтери страждають на блокпостах від упередженого, звірячого ставлення, про це повідомила засновник батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич.

«Днями мої міняли ротацію, по 40 хв простоювали, люди в формах буквально в трусах рилися, все перевертали, хамили їм! Кількість блокпостів збільшено, всюди посилення. Нам пощастило більше. З нами в авто була Оксана Корчинська, координатор медицини в зоні АТО, депутат ВР, жінка – залізний аргумент. У той бік проскочили без пригод », – повідомила Зінкевич.

За її словами, після останніх подій на редуті, «Госпітальєри» чергують на блокаді. Готові допомагати всім пораненим, адже всі налаштовані дуже серйозно.

«Поверталися на базу, в районі Костянтинівки, що у Бахмута, в кущах побачили групу озброєних військових. Їх броньований воронок стояв неподалік. На руках сині пов’язки. Знаєте, що це означає? Що вони на війні, готові до військових дій в нашому тилу! Так і сталося. Ця група бравих вояків обстріляла колону координаторів блокади.

Мої Госпітальєри доповідали, що вчора нацгвардійці у редуту “грали м’язами” і … тикали блокадників “ф * ки”. Ну зовсім дитсадок! Але “діти” озброєні до зубів і явно мають наказ провокувати і дратувати блокадників », – написала Зінкевич.

Також вона розповіла, як сама потрапила в історію на блокпосту.
«На блокпосту на кордоні областей потрапили в історію і ми. Авто довго не хотіли пропускати і хотіли забирати на штраф-стоянку. Мій водій звернувся до військового: “?! Ну друзі, ну що ж ви робите Ми ж одну справу робимо Країну міняємо!” «! Країну ми вже в 14 році змінили»:  почули ми у відповідь саркастичне і зневажливе, -написала Зінкевич .

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *