Хто не голосував за санкції проти Януковича та “сім’ї”. Список

Для ухвалення законопроекту про персональні санкції проти екс-президента Віктора Януковича та його оточення не вистачило 24 голоси. Зокрема, жодного голосу не дали “Опозиційний блок” і “Воля народу”

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Законопроект підтримали 202 нардепи при необхідних 226 голосах. Дві спроби набрати 226 голосів для повернення питання на голосування виявилися марними. Окрім тих, хто не голосував, також було багато відсутніх нардепів.

Санкції за створення загроз національним інтересам і сприяння терористичної діяльності передбачалося запровадити, зокрема, щодо Віктора Януковича, екс-глави МВС Віталія Захарченка, екс-генпрокурора Віктора Пшонки, Миколи Присяжнюка, Андрія Клюєва, Віктора Ратушняка, Олександра Януковича, Артема Пшонки, Сергія Клюєва, Миколи Азарова, Сергія Курченко, Дмитра Табачника, Сергія Арбузова, Юрія Іванющенка, Олександра Клименка, Едуарда Ставицького, Олександра Якименка, Дмитра Фірташа, Олексія Азарова, Раїси Богатирьової Віктора Зубрицького.

2 березня 2017 роки ЄС продовжив санкції проти Януковича і його оточення ще на рік, скасував санкції проти екс-депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

Хто не голосував за санкції проти Януковича та "сім'ї". Список