Ця ВР втратила право називатися представницьким органом народу. В День Вишиванки ВР подарувала українцям зраду вищої проби

Ця Верховна Рада не тільки вичерпала свій конструктивний потенціал – вона втратила саме моральне право називатися представницьким органом народу.

В День Вишиванки парламент подарував українцям зраду вищої проби – депутати з трьох разів не змогли проголосувати за постанову, яка запроваджувала санкції проти Януковчиа та його найближчих посіпак – Пшонки, Захарченка, Азарова, Клюєва, Табачника, Курченка, Арбузова, Клименка, Фірташа – всього 21 прізвище тих, хто фінансував, прикривав та допомагав у становленні диктатури. Тих, хто прямо чи дотично винен у жертвах під час Євромайдану. Тих, хто рік за роком зраджував інтереси України.

Постанова 5350 «Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності » так і не змогла набрати необхідних голосів! Не голосували Опоблоківці, а їх підтримували дружні штики з президентської фракції!

Ми МАЄМО провести дострокові вибори. В іншому випадку цей парламент дійде до того, що буде так само працювати на створення нової диктатури, і так само в унісон голосувати за нові закони «16 січня».

Ця Верховна Рада вичерпала себе і має бути переобрана!

Yuriy Derevyanko