Геращенко: Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

Глави Міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець та Міністерства фінансів Ігор Уманський подали у відставку. Про це повідомила депутат Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

“Другий уряд Зеленського побив рекорди швидкості зміни міністрів. Місяць пропрацювали міністри фінансів і охорони здоров’я, й вже подали у відставку – в розпал коронавірусу. На нараді керівництва ВР відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком”, – написала нардепка.

Геращенко: Глава МОЗ Ємець і глава Мінфіну Уманський подали у відставку

Вона також повідомила, що на нараді керівництва Верховної Ради відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком.

 Геращенко додала, що запитала в Богуславець про її ставлення до торгівлі енергоносіями з РФ, яку запровадила нинішня влада.

Геращенко: “Пані Ольга сказала, що це було помилкове рішення, яке дорого обійшлося українській економіці. Як мінімум 2 млн тонн вітчизняного вугілля залишилося не використаним через цю лобістську поправку Геруса і слуг, в той час як потрібно створювати такі умови ринку, коли будуть задіяні наші підприємства”.