Чому єдина чесна спортсменка Росії опинилась у вигнанні

Голова ЦК незрозумілої партії “Комуністи Росії” Максим Сурайкін запропонував російській легкоатлетці Дар’ї Клішиній виступати на Олімпійських іграх в Ріо під українським прапором

Дарья Клишинина

Клішина виявилася єдиною російською легкоатлеткою, що допущена до змагань. Всім іншим вхід на ігри заборонено через допінговий скандал. Але Клішина була інформатором Міжнародного Олімпійського комітету і їй дозволили виступати під нейтральним прапором.

Якщо подумати, то Клішина – це єдина порядна людина в сучасному російському спорті, цьому жахливому болоті корупції і підтасовок. Замість того, щоб пишатися такою співвітчизницею, російський політик-комуніст відправляє її в українську збірну. І це багато що говорить і про комуністів, і про сучасну Росію.

Ми – порядні і Сурайкін це визнає. Наші легкоатлети будуть виступати в Ріо. У вживанні допінгу на іграх в Сочі ми не помічені, більше того – наші атлети протестували там проти агресії Путіна. І ніяких компартій в Україні теж більше немає. Якби Сурайкін вирішив назвати свою партію “Комуністами України” – вилетів би з реєстру, як пробка з пляшки Радянського Шампанського.

Дар’я Клішина не вважає себе зрадником Батьківщини. Так вона і не зрадник. Вона – з тих, хто рятує честь своєї країни. Майбутні покоління російських спортсменів будуть пишатися саме її вчинком, а не “досягненнями” тих, хто вживав допінг.

Але якщо Клішина колись захоче виступати під українським прапором – думаю, потрібно їй таку можливість надати. Порядні люди повинні виступати під чесними прапорами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *