Гройсман: Зростання зарплат випереджає зростання цін

Середня зарплата штатного працівника в Україні в березні 2017 становила 6752 грн, що на 8,7% більше показника лютого.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Добра новина. За даними Держстату, середня зарплата штатного працівника в Україні в березні 2017 року становила 6752 грн. Це вдвічі більше за мінімальну зарплату і на 8,7% більше за показник лютого. Таке зростання повністю відповідає зростанню промислового виробництва, яке в березні зросло на понад 8%”, – пише Гройсман.

Він зазначив, що в цілому по року маємо зростання доходів українців на понад 37%.

“Враховуючи, що показник інфляції за цей період становив близько 15%, можемо сміливо говорити, що зростання зарплат нарешті випереджає зростання цін. А це те, до чого ми прагнемо: показники економічного росту конвертуємо в реальне благо для кожного українця”, – додав Гройсман.

Раніше повідомлялося, що в Україні середня номінальна зарплата в лютому зафіксована у розмірі 6 209 грн.

А чи знає прем’єр, що  зарплата, приміром, керівництва Укрзалізниці за 2016 рік становила майже 20 мільйонів. Такі дані містяться у консолідованій фінансовій звітності УЗ, підготовленій компанією EY, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з документом, до реорганізації провідним управлінським персоналом Укрзалізниці вважалися члени її ради в кількості 11 осіб. 11 осіб – 20 мільйонів, а в середньому на кожного це скільки?

А якщо врахувати 2 мільйони в місяць голови Нафтогазу і йому подібних чиновників….у нас всіх виходить в середньому…. Ну, ви зрозуміли…. Отак і рахуємо середню температуру по країні