“ГРАНТОЇДИ ГОСПОДАРІВ ЗІ США”. У МЕДВЕДЧУКА НА ЗАПИТИ ЗМІ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА РОСІЙСЬКИМИ ШАБЛОНАМИ

У русі кума Путіна вдаються до образ представників мас-медіа.

Рух кума президента РФ Володимира Медведчука “Український вибір” відповідає на запити українських ЗМІ у кращих традиціях російської пропаганди. Про це повідомили низка українських журналістів.

Так, ведучого програми “Наші гроші” Дениса Бігуса в офіційній відповіді на запит назвали черговою “грантоїдською інституцією, яка відпрацьовує в Україні гроші заокеанських хазяїв”

"ГРАНТОЇДИ ГОСПОДАРІВ ЗІ США". У МЕДВЕДЧУКА НА ЗАПИТИ ЗМІ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА РОСІЙСЬКИМИ ШАБЛОНАМИ

Згодом про схожу відповідь на запит “Українському вибору” написала журналістка “Схем” Наталя Седелецька. “Радіо Свобода” підопічні Медведчука назвали “бульварним ЗМІ”.

"ГРАНТОЇДИ ГОСПОДАРІВ ЗІ США". У МЕДВЕДЧУКА НА ЗАПИТИ ЗМІ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА РОСІЙСЬКИМИ ШАБЛОНАМИ

Тут Denys Bihus розповів, як Віктор Медведчук відмовився давати йому інтерв’ю, бо він, мовляв, агент Держдепу.

Мушу підтримати викритого колегу. Денис – ти не один!

Ось так Медведчук пояснив, чому не буде відповідати на запитання нашої програми розслідувань Схеми: корупція в деталях – RFERL

Як повідомлялося раніше, журналісти “Схем” виявили  зв’язок Медведчука із російським нафтогазовим бізнесом в Україні. У розслідуванні відзначалося, що після анексії Росією Криму та початку війни на Донбасі російські компанії змушені продавати свої активи в Україні, зокрема, так зробила російська держкомпанія “Роснефть”, збувши їх ізраїльському бізнесмену. Журналісти заявили, що їм вдалося зафіксувати підтвердження зв’язку між ним та Медведчуком.