Генпрокурор про Ляшка: медіапопулярність може коштувати дуже дорого

Колишній народний депутат, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко, можливо, спровокував інцидент із народним депутатом фракції “Слуга народу” Андрієм Герусом, але така провокація тягне серйозні наслідки.

Джерело: генпрокурор Руслан Рябошапка в коментарі журналістам, якого цитує “Інтерфакс-Україна

За словами Рябошапки, цей інцидент був би кваліфікований як хуліганство, якби Герус був звичайним громадянином. А “оскільки він є представником влади і напад на нього скоєно у зв’язку з виконанням службових обов’язків, це вже більш жорстка кваліфікація та інші санкції”.

 “У людини (Ляшко – ред.) з’явилася можливість знову потрапити в телевізор. І він використав момент з Андрієм Герусом. Але такі речі караються Кримінальним кодексом, тому треба вибирати. Медіапопулярність може коштувати дуже дорого”.

Сьогодні Бориспільська прокуратура вручила Ляшку підозру в погрозі або насильстві щодо державного діяча у справі про бійку з Герусом. Прокурори проситимуть суд відправити Ляшка під арешт. За ч.2 ст. 346 КК передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 7 років.

Передісторія:

  • 6 листопада лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко напав на Геруса у залі офіційних делегацій VIP-терміналу “Борисполя”, звинувачуючи його у відкритті імпорту російської електроенергії.
  • Герус пояснив цю істерику тим, що Ляшко “відомий захисник бізнесу Ахметова”, який втрачає гроші від імпорту електроенергії з РФ.
  • Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *