ЧЕРГОВИЙ УСПІХ АО «ВАК ТА ПАРТНЕРИ»

Адвокатське об’єднання «Вак та партнери» відоме далеко за межами Переяславщини, Яготинщини та столиці нашої держави. Звернувшись до компанії, людина гарантовано отримає кваліфіковану допомогу фахівців, які вже багато років успішно працюють на ринку адвокатських та нотаріальних послуг. «Вак та партнери» – найбільша в східному регіоні Київщини адвокатська компанія з надання юридичної допомоги. Об`єднання надає широкий спектр послуг у сфері юридичного консультування та адвокатських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб.
Нещодавно керівник компанії Володимир Вак отримав чергову відзнаку. Володимир Іванович – автор низки актуальних публікацій у газеті «Юридичний вісник України» («ЮВУ»), був нагороджений дипломом як переможець Всеукраїн­ського конкурсу кращих адвокатських промов «Сила слова-2019», який був організований і проведений тижневиком «ЮВУ». Диплом підписаний і вручений переможцю доктором юридичних наук, доцентом Академії адвокатури, головою Київської міської організації Союзу юристів України, шеф-редактором газети «Юридичний вісник України» Віктором Ковальським. Ця знаменна подія сталася 29 листопада в Українському Домі під час проведення Всеукраїнського зібрання юристів. Аплодували нашому землякові близько пів тисячі учасників цього поважного заходу.

ЧЕРГОВИЙ УСПІХ АО «ВАК ТА ПАРТНЕРИ»
Слід зауважити, що конкурс «Сила слова-2019» проводився провідним юридичним виданням України вперше. Тим приємніше, що її першим лавреатом став саме Володимир Вак.
Промова-переможець була виголошена в Київському апеляційному суді 25 червня 2019 року й справила враження на всіх учасників процесу, особливо на суддів. Тож завдяки Во­лодимиру Ваку справедливість у цьому конкретному випадку перемогла. Взагалі слід сказати, що коли за справу береться Володимир Іванович, віра людей у торжество справедливості повертається.
Вітаємо Володимира Вака та його колег із професійним святом – Днем адвокатури! Бажаємо натхнення, наснаги та нових успіхів у служінні благородній справі – юридичному захисту громадян України.