Loading...

ГАЗЕТИ США ВІДКРИТО НАЗВАЛИ РОСІЯН ВБИВЦЯМИ. ВИ ЗГОДНІ, УКРАЇНЦІ?

«Путінська ДЕРЖАВА ТЕРОРУ»

Американські газети практично відкрито назвали президента РФ Володимира Путіна диктатором з кривавоїю репутацією правителя, що має звичку ліквідувати особливо небезпечних супротивників створеного ним режиму, а всіх його посібників, росіян – ВБИВЦЯМИ. Така реакція послідувала після публікації підсумків британського громадського розслідування, які були озвучені напередодні.
У четвер британська громадська комісія звинуватила президента РФ Володимира Путіна у вбивстві екс-співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, яке було здійснене за допомогою отруєння полонієм в 2006 році, говориться в матеріалі WSJ «Російський Стан вбивства при Путіні» ( «Путінське держава терору») під авторством Девіда Сеттера. На думку аналітика, відповідне рішення стало першим кроком до справедливості не тільки щодо Литвиненко, але і всіх жертв російського державного терору.
Докази того, що Литвиненко був убитий кремлівським режимом, з самого початку лежали на поверхні. Проте, висновок комісії про те, що саме Путін », швидше за все», попередньо схвалив це вбивство, став першим документом, який, будучи виданий офіційним державним органом, зафіксував причетність особисто Путіна до ліквідації члена російської опозиції.
Відповідний висновок став можливим ще й тому, що злочин було скоєно не в Росії, а на території Англії, тому розслідуванням займалися не російські слідчі, а британські, об’єктивність і професіоналізм яких не піддається сумніву, чого не скажеш про їх московських колег.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *