Loading...

Філліпсу приготуватися: в Британії вперше звинуватили англійця в тероризмі на Донбасі

У Великобританії вперше будуть судити громадянина цієї країни за участь в двох “терористичних злочинах” під час конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє ВВС.
“41-річний Бенджамін Стимсон з Олдемі, графство Великий Манчестер, постав перед Вестмінстерським судом за злочини, передбачені статтею 5 Закону про тероризм від 2006 року”, – йдеться в повідомленні.
Зараз чоловік узятий під варту до 7 жовтня, щоб постати перед Центральним кримінальним судом Олд-Бейлі.

Видання зазначає, що Стимсон є першим обвинуваченим в тероризмі в Великобританії в зв’язку з конфліктом на сході України. Стимсон звинувачений в скоєнні терористичного акту і в участі в проведенні підготовки до здійснення такого наміру і сприяння здійсненню терористичних актів.

Як повідомляв “Обозреватель” 25 липня 2014 року СБУ затримала громадянина Великобританії Грема Філліпса і видворила його з України. У вересні 2016 року пропагандист намагався зірвати обмін полоненими і образив покаліченого українця Володимира Жемчугова. В СБУ заявили, що напевно продовжать термін депортації Філліпса.
Філліпс попросив МЗС Великобританії допомогти йому обійти заборону на в’їзд в Україну, однак Лондон відповів йому відмовою. Раніше до прем’єр-міністра Великобританії Терезі Мей звернулися з проханням застосувати санкції щодо Філліпса.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *