Loading...

Експерт: тепер Україна не може розраховувати на фінансову допомогу

Міжнародний валютний фонд натякнув Україні, що має намір переглянути правила виділення траншей, а це означає, що країні потрібно розраховувати тільки на себе.

Як повідомляє replyua.net, про це Слову і Делу розповів Володимир Сіденко, консультант з економічних питань Центру Разумкова. За його словами, багато українських чиновників приховали свої реальні доходи і не вказали їх в деклараціях, на що МВФ відреагував досить жорстко. «Заява від МВФ свідчить про те, що е-декларації справили сильне враження, і за Україну уважно стежать. Напевно, наслідків уникнути вже не вдасться, і я не виключаю, що питання про подальшу фінансову допомогу поставлять не тільки в МВФ, але і в Євросоюзі », заявив Сіденко.

На його думку, тепер фінансові інститути вимагають не тільки декларації, а й розслідування надмірних витрат. Однак експерт також упевнений, що скандал з деклараціями не вплине на позицію США, які продовжать надавати фінансову підтримку Україні, проте вимоги Києву висунутий більш жорсткі, і це потрібно розуміти.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *