Loading...

Мати топ-менеджера Нафтогазу Юрія Вітренка, Наталія Вітренко закликала Трампа врятувати Україну від неонацистів

Мати одного з топ-менеджерів НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка Наталія Вітренко закликала Трампа стати партнером Росії і вплинути на те, що відбувається в Україні. Про це йдеться в привітанні лідера прогресивних соціалістичної партії України новообраному Президенту США.

Політик висловила надію, що планування і здійснення державних переворотів шляхом кольорових революцій, двічі пророблений владою США в Україні, Трампом будуть відкинуті як недемократичні і неприпустимі. «Маю велику надію, що Ви позитивно вплинете і на те, що відбувається в Україні. Наш народ тяжко страждає від війни, злиднів, корупції, політичних репресій та безчинства неонацистів », – зазначила Вітренко.

Вона побажала йому вибудувати відносини з Росією і Китаєм не як з ворогами і конкурентами, а як з партнерами і союзниками. «Попередня Адміністрація США нацьковувала народ України проти Росії, тим самим підпалюючи війну між нашими братніми народами, що, безумовно, є загрозою початку Третьої світової», – підкреслила лідер ПСПУ.

«І я особисто, і наша Прогресивна соціалістична партія України сподіваємося, що з Вашим приходом на пост Президента великої країни дійсно почнуться позитивні зміни», – уклала Вітренко.

Як відомо, директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка – син скандально відомого лідера Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко. Юрій Вітренко є одним з представників України в Стокгольмському арбітражі в суперечці між «Нафтогазом України» і російським «Газпромом».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *