Експерт розповів, хто вів “чорну бухгалтерію” регіоналів

Головними розпорядниками фінансових потоків Партії регіонів були Андрій Клюєв та Сергій Льовочкін, а не Євген Геллер, якого звинуватили в скандалі з “чорною бухгалтерією”. Про це розповів політолог Андрій Золотарьов. “31 травня була представлена тільки мала частина “куховарської книги” Партії регіонів, оскільки ще існують записи Клюєва, Льовочкіна та інших “сірих кардиналів”. Цей “вкид” з фінансовою звітністю штабу ПР націлений не так на колишніх можновладців, а на нинішніх представників влади, щоб налякати і натиснути на них”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, що Андрій Клюєв очолював у 2014 році адміністрацію президента Віктора Януковича трохи більше місяця (24 січня – 26 лютого), змінивши на цій посаді Сергія Льовочкіна. 5 квітня 2016 року голова МВС України Арсен Аваков повідомив про оголошення Інтерполом його в міжнародний розшук. Зокрема, Клюєв розшукується за причетність до вчинення масових вбивств мітингувальників на Майдані, заволодіння майном в особливо великому розмірі та ще за ряд злочинів. Крім того, в розшук оголошено і його брата – колишнього регіонала Сергія. В даний час правоохоронцям їх місцезнаходження невідоме.

Як повідомлялося, 31 травня депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко опублікував фінансову звітність штабу Партії регіонів 2012 року, згідно з якою витрати цієї структури на “політичну корупцію” склали понад $ 66 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *