Державний виконавець і посередник затримані під час отримання хабара

Співробітники столичної прокуратури, СБУ і ДБР затримали в Києві під час отримання хабара держвиконавця і посередника. Розмір хабара склав 1 тис. доларів. Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

Відзначається що в серпні 2020 старший держвиконавець Києво-Святошинського районного відділу зажадав у громадянина гроші за винесення постанови про передачу в його користь автомобіля в рахунок примусового стягнення заборгованості за рішенням суду.

“Свої послуги держвиконавець оцінив в 1 тис. доларів США і повідомив, що кошти необхідно передати посереднику, який допоможе з документами в ході переоформлення автомобіля”, – сказано в повідомленні.

Правоохоронці відзвітували, що затримали держвиконавця та посередника під час одержання ними хабара в сумі 28 тис. гривень.

Державний виконавець і посередник затримані під час отримання хабараДержавний виконавець і посередник затримані під час отримання хабара

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру і обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, службовець Сеньківської сільради вимагав від приватного підприємця 14 тисяч гривень за отримання дозволу на розміщення в селі торгового павільйону. Правоохоронці затримали його під час отримання хабара.