Loading...

Екс-радник Путіна, який помер в США, був побитий до напівсмерті – ФБР

Російський медіаменеджер, колишній радник глави РФ Володимира Путіна Михайло Лесін, що помер в 2015 році в США, на думку співробітників американських спецслужб, був убитий. Про це пише Buzzfeed, передає “Медуза“.

За офіційною версією, Лесін помер в результаті нещасного випадку.

Співрозмовники видання пояснили, що самі не брали участі в розслідуванні смерті Лесіна, проте спілкувалися з тими, хто займався цією справою.

Два агенти ФБР розповіли виданню, що в США Лесін збирався зустрітися з співробітниками Мін’юсту США, що розслідували діяльність російського телеканалу RT, і розповісти їм, “як працює машина пропаганди”. За їх словами, Мін’юст оплатив Лесіну проживання в готелі Dupont, де згодом знайшли його тіло.

“Ніхто в бюро не вірить, що він напився, впав і помер. Усі думають, що його побили, і що за цим стоїть Путін”, – сказав один зі співрозмовників видання.

Джерела Buzzfeed стверджують, що в 2015 році Лесін нібито “ховався” в Швейцарії, побоюючись за своє життя. З владою США він зв’язався, пояснюється в статті, тому що у нього “закінчувалися варіанти місць, де він міг сховатися”. З якої причини Лесіну треба було ховатися, в статті не уточнюється.

Нагадаємо, Михайло Лесін помер в Вашингтоні 5 листопада 2015 року. Спочатку повідомлялося, що причиною його смерті став серцевий напад, але пізніше результати судмедекспертизи показали, що причиною смерті Лесина  стали тупі травми голови .

Лесін до 2004 року обіймав посаду міністра у справах друку, телерадіомовлення і засобів масових комунікацій. Після цього він був радником президента, а також головою правління холдингу “Газпром-медіа”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *