Loading...

ЦІНИ НА НАФТУ ПОПОВЗЛИ ВНИЗ НА ТЛІ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ BREXIT

Нафта Brent подешевшала більш ніж на 3 відсотки.

Ціна на нафту марки Brent опустилася на початку торгової сесії 24 червня на біржі ICE нижче позначки в 50 доларів за барель на тлі перших результатів референдуму про членство Великобританії в Євросоюзі (Brexit), що демонструють перевагу прихильників виходу королівства з ЄС. Про це пише “Лента.ру”.

Нафту Brent подешевшала більш ніж на 3 відсотки — до 49,35 долара за барель. Вартість нафти марки WTI опускалася на 3,2 відсотка — до 48,45 долара за барель. Після підрахунку результатів більш ніж в 30 виборчих округах продовжують лідирувати прихильники виходу Великобританії з ЄС. За відмову від членства проголосували 53,3 відсотка виборців, проти Brexit висловилися  нині 46,7 відсотка. Значне число прихильників Brexit виявилося в Суіндоні, Базилдоні і Сандерленді. В той же час проти виходу з ЄС висловилися понад 75 відсотків жителів ділового центру Великобританії — лондонського Сіті.

Раніше опитування, проведене соціологічною службою YouGov для телеканалу Sky News і опубліковане відразу після закриття виборчих дільниць, показало, що за збереження членства країни в ЄС виступили 52 відсотки британців, проти — 48 відсотків.

 Напередодні на очах шести тисяч глядачів на стадіоні “Уемблі” колишній мер Лондона Борис Джонсон, який виступає за вихід країни з ЄС, вступив в полеміку з лідером консерваторів Рут Девідсон. Аудиторія в підсумку стала на бік Джонсона. Його заяви щодо незалежності країни підтримували оплесками. На початку червня стало відомо, що у Британії зростає частка прихильників виходу країни з Євросоюзу. Після чого стратегічний союзник королівства, США, заявив про надзвичайну важливость збереження Лондоном свого місця в європейському співтоваристві. Напруга напередодні референдуму досягла найвищого рівня, коли була вбита депутатка-лейбористка Джо Кокс, яка виступала за продовження перебування країни в складі ЄС. Після цієї події агітація перед референдумом була достроково припинена.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *