Екс-генпрокурор Михайло Потебенько через суд вибив собі підвищення пенсії

Суд зобов’язав центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в Києві здійснити перерахунок пенсії екс-генпрокурора Михайла Потебенька, йдеться вухвалі Печерського райсуду Києва від 27 травня.

Перерахунок пенсії Потебенька має бути здійснений з 15 березня цього року в розмірі 90% від розміру місячної заробітної плати, зазначеної у довідці ГПУ від 10.03.2016. Суд зауважив, що на Потебенька не поширюється обмеження граничного розміру пенсії (не більше десяти прожиткових мінімумів), оскільки дія закону, який це регулює, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія призначена до набуття ним чинності (з 2011 року).

79-річний Потебенько отримує пенсію за вислугу років в розмірі 90% від розміру його місячної заробітної плати з 2001 року. Він був генеральним прокурором України з 1998 по 2002 рр. У квітні 2002-го був звільнений у зв’язку з обранням народним депутатом, пишуть Наші гроші.

Екс-генпрокурор звернувся 15 березня до Пенсійного фонду з заявою про перерахунок пенсії з урахуванням розміру зарплати станом на березень цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *