Loading...

Економіст: В Україні «чорна п’ятниця» не спрацює – у населення немає грошей навіть на товари зі знижками

Власники магазинів в Україні не зможуть отримати хороший прибуток від проведення розпродажів в останню п’ятницю листопада, оскільки у населення немає грошей навіть на товари із суттєвою знижкою.
Таку думку висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко у коментарі кореспонденту ГолосUA.
«Зараз тільки секонд-хенд може заманювати знижками. Розпродажі не спрацюють – зараз так сильно подорожчали речі, що нові речі, навіть зі знижками не можуть створити ажіотаж, оскільки все одно залишаються дорогими », – зазначив економіст.
За його словами, в докризовий період масові розпродажі дозволяли продавцям отримувати величезні прибутки: так, бувало, що продажі в грудні перевищували аналогічний показник за півроку і навіть за весь рік.
При цьому експерт уточнив, що традиційна націнка на нові товари-200-300%, що дозволяє спокійно знизити вартість нерозпроданого товару на 50%. Класичною ж знижкою, за його словами, є зниження вартості на 10-20% для товарів, що не розпродали за останні півроку.
«Десь були умовні знижки, але вони давали дуже хороші продажі. Але зараз ситуація дуже змінилася », – підкреслив А. Охріменко.
Нагадаємо, 25 листопада, в Україні пройде «чорна п’ятниця», перша п’ятниця після Дня подяки в США, з якої там починається традиційний різдвяний сезон розпродажів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *