Економіст про те, чи зможуть українці заощадити на опаленні

Економіст Віктор Скаршевський розповів, чи вийде в українців заощадити під час опалювального сезону і що може очікувати бюджетні установи через високі тарифи на опалення. Про це він сказав в ефірі програми “Що далі” з Вікторією Панченко на каналі “Знай 24”.

“В українських громадян не вийде заощадити, тому що ускладнили доступ до субсидій тим, хто має потребу в них. І, природно, будуть підніматися також тарифи і на тепло, як би нам не обіцяли… Без тепла і без газу можуть залишитися бюджетні установи, такі як садочки, школи, медичні установи”, – сказав Віктор Скаршевський

Він зазначив, що якщо тарифи будуть високими і бюджетні організації не підпишуть контракти на постачання тепла, то їм доведеться закритися.

“Виходить, що не буде ні газу, ні тепла, і треба буде закриватися. Тому я припускаю, що дуже багато шкіл перейдуть на онлайн навчання, або взагалі в принципі припинять офлайн навчання. Можна під прикриттям жовтої зони, не всі вакциновані, а потім може бути ще помаранчева зона, і так далі”, – додав Скаршевський.

За його словами, також в наступному році зменшиться кількість субсидій, оскільки в цьому році на них виділили 35 млрд грн, до яких додали ще 12 млрд, а у 2022 році планують виділити 38 млрд грн на субсидії.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram