Дитина, яку підстрелили поліцейські в Переяславі, померла

Біда!😭😭😭😭😭😭
Непоправне горе…. Кілька хвилин тому помер Кирюша, якого підстрелили, розваажаючись, п’яні полісмени з Переяслава-Хмельницького.
Завтра до лікарні мали приїхати ізраїльські лікарі, родина чекала на них, як на богів, які допоможуть врятувати їх дитя…. Не судилося…. Хлопчик помер….
base article image
Ось так, на рівному місці, на своєму подвір’ї, граючись, він впав від пострілів нелюдів в погонах і вже не піднявся….
Я не знаю, як пережити це горе родині, і як можна зарадити батькам, щоб полегшити їхні страждання..
Але я знаю, що всі ми, переяславці,  маємо повстати проти того свавілля, яке чиниться на наших з вами очах.. Повна безкарність кришування бандитів, тітушні, чиновників і корупціонерів, покриття злочинів, непрофесіоналізм, хабарництво – ось нинішнє обличчя тих, хто повинен захищати нас з вами і закон в державі….
 
Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру двом працівникам патрульної поліції Переяслав-Хмельницького відділку, які з вогнепальної зброї поранили 5-річного хлопчика. Підозрювані – старший сержант Володимир Петровець та лейтенант Іван Приходько.
 
Завтра Голосіївський районний суд Києва обиратиме їм запобіжний захід. Прокурори просять для поліцейських лише домашній арешт і відсторонення від служби!!!!
Ви люди, чи для вас честь мундира, яку ви вже давно розтоптали, тепер понад людське життя?
 
Царство Небесне безневинній дитині🙏🙏🙏
Прости нас всіх, хлопчику, бо це ми допустили повний правовий нігілізм і безкарність у своїй країні…
 
Висловлюємо щирі співчуття родині …

На цьому фото вони ще такі щасливі і всі разом

Ти не помер: тебе не стало,
Тебе забрав до себе Бог.
У цьому світі був так мало –
І не пізнав ще всіх тривог…

Дитина, яку  підстрелили поліцейські в Переяславі, померла
Зараз відбувається мітинг активістів під будівлею МВС у Києві…..
https://youtu.be/BWza9l0VkYs

 Вже пізно ввечері у понеділок з’явилося повідомлення про те, що керівники Переяслав-Хмельницького підрозділу поліції Київщини відсторонені від виконання службових обов’язків.

Як повідлмив Департамент комунікації Національної поліції України, зараз вирішується питання щодо подальшого перебування цих керівників в лавах поліції. Керівництво МВС та Національної поліції України висловлює співчуття рідним 5-річного Кирила з приводу його смерті та запевняє,що максимально сприятиме у розслідуванні трагедії.

Підозрювані у смертельному пораненні 5-річного хлопчика у м. Переяслав-Хмельницький Київської області, – були затримані і поміщені до ізолятора тимчасового тримання. Поліція доклала максимальних зусиль у збиранні доказів для слідчих попри те, що самі підозрювані особи – не сприяють слідству.

На даний момент керівники Переяслав-Хмельницького відділу поліції Київщини відсторонені від виконання службових обов’язків. Зараз приймаються рішення щодо їхнього подальшого перебування в органах поліції.

«Найперше хочу висловити глибоке співчуття рідним Кирила. Це жахлива трагедія. Як тато – навіть не можу уявити горе і розпач батьків від втрати дитини. Водночас як керівник Національної поліції – запевняю, що ми максимально сприятимемо розслідуванню цієї трагедії. Такі дії несумісні з присягою та гідністю поліцейського. Ми розраховуємо на найжорсткіше покарання для винних», – сказав Голова Національної поліції Сергій Князєв.

У вівторок, 4 червня, о 9-ій ранку у Голосіївському суді Києва відбудеться засідання, на якому обиратиметься запобіжний захід для підозрюваних у вбивстві дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *