Доповідь Ілларіонова: Керівництво Нацбанку обрушило гривню, збільшило частку російських банків, наростило держборг і дозволило Януковичу приховати активи

Російська військова агресія – головна, але не єдина причина економічної кризи України останніх років. Важливу роль відіграли внутрішні фактори, точніше політика Національного банку України. Саме НБУ завдав “смертельного удару” економіці країни: обвалив гривню, спричинив валютну паніку, збільшив частку російських банків із 12% до 40%, наростив сукупний державний зовнішній борг із $30,2 млрд до $43,8 млрд, розтратив міжнародні валютні резерви, знизив інвестиції в економіку, а також дозволив екс-президенту Вікторові Януковичу приховати свої активи.

Про це йдеться в матеріалі “Українська економічна катастрофа 2013–2016 років”, який підготував економіст, старший науковий співробітник Центру з глобальної свободи та процвітання Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов. Видання “ГОРДОН” ексклюзивно публікує повну автентичну авторську доповідь, англомовну версію якої було презентовано під час роботи весняної сесії МВФ у Вашингтоні 20 квітня 2017 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *