ДОКИ УКРАЇНА СПИТЬ. У КИТАЇ ВІДКРИЛИСЯ ТРИ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

У виборчих списках у Пекіні значиться 361 виборець.

Китай приєднався до виборчого процесу в Україні. О восьмій ранку за місцевим часом (у Києві тоді була третя година ночі) в Пекіні, Шанхаї та Ґуанчжоу відкрилися закордонні виборчі дільниці із голосування за нову Верховну Раду України.

ДОКИ УКРАЇНА СПИТЬ. У КИТАЇ ВІДКРИЛИСЯ ТРИ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

ДОКИ УКРАЇНА СПИТЬ. У КИТАЇ ВІДКРИЛИСЯ ТРИ ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

“Уже прийшли перші виборці. Голосування на дільниці триватиме до 20:00 (15:00 за київським часом). Загалом у списку виборців на дільниці в Пекіні 361 людина”, – повідомив ТСН голова закордонної дільничної комісії № 900041 при Посольстві України в Китайській Народній Республіці Олександр Николишин.

На нинішніх виборах у Китаї додалася ще одна виборча дільниця. Раніше їх було дві.

“Вперше українці, які проживають в південних провінціях Ґуандун, Ґуйчжоу, Хайнань, Хунань; Ґуаньсічжуанському автономному районі, мають змогу здійснити своє волевиявлення на новоутвореній виборчій дільниці №900126 при Генеральному консульстві України в Ґуанчжоу”, – зазначив Николишин.

Першими в світі почали голосувати українці в Австралії. Там виборча дільниця відчинилася о першій годині ночі за київським часом. О другій ночі за Києвом – у Японії та Республіці Корея. А завершиться голосування за кордоном на дільниці в американському Сан-Франциско о 6:00 за київським часом 22 липня.

Напередодні повідомлялося, що в Посольстві України в Індії зіпсували всі бюлетені для голосування на парламентських виборах.

За даними ЦВК, загалом за кордоном розташовані 102 виборчі дільниці.

Нагадаємо, у неділю, 21 липня, українці голосують за нову Верховну Раду. Виборчі дільниці в Україні відчиняться о 8:00, а зачиняться о 20:00. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *