ДОБРОТА НАС ЗАРАЗ ВРЯТУЄ

Сьогодні стала свідком картинки, як молоді люди, зупинившись на автівці поблизу універмагу, вийняли з багажника мішок…. а потім почали діставати з нього різноманітне взуття: жіноче, дитяче, чоловіче. Ще досить добротне і чисте. Як потім зясувалося, вони його привезли для того, щоб переяславці, які його потребують і не можуть придбати, вибрали для себе пару.

Одразу після цього почали збиратися люди та приміряти й придивлятися до дарунків. Навіть зовні було видно, що їм це справді потрібно….

Ті, хто зробив цей вчинок – скромні. Спочатку не захотіли представитися, хутко сіли до машини й поїхали. Але буквально через кілька хвилин я з ними зустрілася вже в іншому місці. Зясувала. Це місцеві жителі Василь Калюжний із сестрою Оленою. У своєму вчинку не вбачають нічого дивного, а не виставляли взуття біля смітника, бо туди не кожен наважиться підійти. Ще запитали мене, а де можна покласти одяг, бо мають його вдосталь: і дитячого, й жіночого, й чоловічого. Я, на жаль, нічого їм не порадила. Але, можливо, наші читачі підкажуть, як це краще зробити. Пишіть в коментарях і визначимося

Можливо й дрібязковий вчинок, скаже дехто. А я не погоджуся. Скільки нині є людей навколо нас, які дійсно нагально потребують елементарних речей, і  які з різних причин не можуть це собі дозволити. Тому давайте всі разом творити добро і дбати один про одного.

Світлана Помойницька