ДЛЯ ЧОГО ЇХ НАПЛОДИЛИ НА НАШУ ГОЛОВУ?

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак при посадовому окладі в 36,7 тисяч гривень з урахуванням надбавок за вислугу років та премії за інтенсивність праці щомісяця має “брудними” зарплату в розмірі 91,7 тисяч гривень. Про це в своєму Fb написав представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига, оприлюднивши схему посадових окладів Корчак і Ко, а також уточнивши – олівцем зазначено обов’язкових виплати верхівки відомства чергових “антикорупціонерів”.

ДЛЯ ЧОГО ЇХ НАПЛОДИЛИ НА НАШУ ГОЛОВУ?

ДЛЯ ЧОГО ЇХ НАПЛОДИЛИ НА НАШУ ГОЛОВУ?

В даному документі також зазначено суми посадових окладів і загальна сума підсумкової зарплати до оподаткування і заступників Корчак. Йдеться про колишнього 1-й заступника прокурора Деснянського району Києва Руслані Радецький, який провалився на конкурсному відборі законників в Київській місцевій прокуратурі №9, але потім обраний членом НАПКА. Його оклад становив 28,2 тисяч гривень, а з урахуванням 45% -ї надбавки за вислугу років та 100% -й премії за “інтенсивність праці” сумарно до оподаткування зарплата склала понад 69 тисяч гривень.

Ще два члени НАПКА – представник від реанімаційних пакету реформ Руслан Рябошапка та заступник голови Нацдержслужби України Олександр Скопич мають посадові оклади в розмірі 28,2 тисяч гривень, але за рахунок менших сум доплат їх щомісячна зарплата “брудними” становить 68,2 тисяч гривень.

Напмнім, що раніше Українська правда писала: НАПКА відмовилося повідомити робочій групі фахівців Нацдержслужби та Держпраці розмір зарплати своїх співробітників. Про це йдеться в листі Національного агентства з питань державної служби на адресу Кабінету міністрів, копія якого виявилася в розпорядженні журналістів.

У відповідному документі, датованому 19 серпня 2016 року, зазначено: робоча група провела в Нацагенстві щодо запобігання корупції позапланову перевірку, але за її результатами так і не отримала накази НАПКА про зарплату співробітників з травня по липень і про премії з травня по червень.

ДЛЯ ЧОГО ЇХ НАПЛОДИЛИ НА НАШУ ГОЛОВУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *