Дід гвалтував, поки мати не бачила

В Україні поліція розшукує чоловіка, який підозрюється в згвалтуванні дитини.

Про це у Facebook повідомив заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

“Із заяви 30-річної жінки – у зв’язку із важким матеріальним становищем періодично виїздила на заробітки в Польщу, свою доньку залишала на батьків співмешканця. Після покращення матеріального становища дитину забрала до себе у Гданськ, де за деякий час за направленням навчального закладу дитину відправили до місцевої лікарні, де була встановлена вагітність терміном сім місяців”, – йдеться у повідомленні.

Місцевій поліції дівчинка розповіла, що коли матері не було поруч, дідусь (батько співмешканця) ґвалтував її. За деякий час дитина народила у пологовому центрі Гданська дівчинку.

“А що ж дідусь? Це – людина 1955 р. н., з місця постійного проживання зникла, проводимо розшукові заходи з метою встановлення її місцеперебування”, – додав Аброськін.

Як повідомлялося раніше, в Україні зростає кількість випадків сексуального насильства над дітьми. Статистика сумна: тільки за перші п’ять місяців поточного року кількість подібних НП сягнула 122.

Останнім часом ця тема стала однією з найбільш обговорюваних – українців вразило жорстоке вбивство Даші Лук’яненко під Одесою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *