Держприкордонслужба України: РФ почала новий етап гібридної війни в Криму

Голова Держприкордонслужби Укаїни Віктор Назаренко розповів агентству “Інтерфакс-Україна” про провокації російських військових в Криму. Українська армія стягнула до півострова важке озброєння.

У Криму розпочався черговий етап гібридної війни Росії проти України. Про це заявив в суботу, 13 серпня, в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” глава української Держприкордонслужби Віктор Назаренко. За його словами, провокаційні дії російських військових “мають конкретну мету – підвищення рівня конфронтації на цій території”.

Назаренко визнав, що до анексувати Росією півострову підтягнуті резерви української армії, включаючи важке озброєння. Він зазначив також, що розвиток подій на адміністративному кордоні з Кримом “може бути самим нестандартним”.

Голова Держприкордонслужби розповів про застосування зброї російськими військовослужбовцями відносно українських громадян, які прибули до Криму на автомобілі, а також про чотири випадки порушення повітряного простору України безпілотниками збройних сил РФ. Разом з тим він відкинув інформацію про постріли українських військових в сторону півострова. Ми б це зафіксували, ми за це відповідаємо “, – підкреслив Назаренко.

Раніше ФСБ Росії повідомила про затримання в Криму української диверсійної групи, яка, ймовірно, готувала теракти на півострові. Російська сторона повідомила про співробітника російської спецслужби і про військовослужбовця РФ, які загинули під час затримання. Київ відкинув звинувачення Москви, а президент України Петро Порошенко назвав інформацію про диверсію “приводом для чергових військових загроз” з російської сторони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *