Loading...

Саркозі вихваляє Росію!І що ви думаєте?

Росія повернулася на дипломатичну карту світу, вважає він. Екс-президент Франції Ніколя Саркозі висловився за скасування європейських санкцій проти Росії, але вважає, що перший крок має зробити Москва, повідомляє Сегодня.ua.
“Я серед тих, хто вважає, що треба прибрати санкції, у нас і без цього достатньо проблем. Ми не можемо дозволити собі страждати, і найсильніший повинен простягнути руку першим”, – сказав Саркозі, виступаючи на пленарному засіданні на Петербурзькому міжнародному економічному форумі .
“Найсильніша – це Росія, і це президент Путін”, – додав він.
Саркозі також констатував, що Росія, яку в 90-му році минулого століття вважали “викресленою з дипломатичної карти світу”, до 2016 року знову зайняла “своє місце”. При цьому авторитет російського лідера Володимира Путіна на Заході ніхто не заперечує, додав французький політик.
Як відомо, Ніколя Саркозі займав пост президента Франції з 2007 по 2012 рік, програвши президентські вибори нинішньому главі держави Франсуа Олланду. З листопада 2014 року Саркозі очолює провідну опозиційну партію країни “Республіканці”.
Дія антиросійських санкцій минає 31 червня. Повідомлялося, що за їх пом’якшення або скасування готові виступити Угорщина, Кіпр, Греція, Італія та Словаччина.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *