Кому можуть підвищити пенсійний вік в Україні?

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, кому можуть підвищить пенсійний вік в Україні. На думку чиновника підвищувати пенсійний вік в Україні треба тим, у кого маленький трудовий стаж. Рано чи пізно доведеться підвищувати пенсійний вік в Україні, при цьому на даний момент це питання не стоїть на порядку денному ні в депутатів, ні в уряду.

«Це питання ми можемо обговорити чисто гіпотетично. Ось у нас не вистачає грошей Пенсійного Фонду. Ми їдемо позичати на Захід. Приїжджаємо в Німеччину, зустрічаємося з Ангелою Меркель. І щ печаллю їй в обличчя говоримо про те, що у нас не вистачає грошей на пенсії. Про що вона думає, як ви вважаєте? Вона вихована жінка, вона, звичайно, не скаже це в обличчя, але вона знає, що у неї вік виходу на пенсію в Німеччині – 67 років. Про що вона думає? », – Розповідає чиновник.

Як каже Андрій Рева, недавно пенсійний вік підвищили в Білорусі і Молдові. У зв’язку зі старінням населення України також доведеться переглядати пенсійний вік. На даний момент міністр соціальної політики розглядає можливість підвищити пенсійний вік для тих українців, які мають невеликий стаж роботи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *